Barion Pixel

A haj rajzolás a portré készítés legnehezebb része.

Mostantól nincs több elrontott portré, nincs több elrontott haj!

Fedezd fel a hajrajzolás titkait, alkoss élethű hajkoronákat, amik megelevenítik portréidat!

Ezen az online tanfolyamon:

  • megismerkedhetsz a haj rajzolás alapjaival, különleges technikákkal, és
  • megtanulhatsz élethű grafitos és színes haj alkotásokat készíteni,
  • mindezt otthonod kényelméből,
  • saját tempódban.

Az Online Haj rajzolás workshop két részből áll. A két rész akár külön-külön is megvásárolható. Azonban a második rész elvégzéséhez szükséges az első rész – azaz a grafitos online, vagy grafitos élő haj rajzolás tanfolyam elvégzése-, annak érdekében, hogy a második részt – a színes haj rajzolást sikerrel tudd alkalmazni.

Lépésről-lépésre vezetünk végig a pasztell rajzolás folyamatán, az alapoktól kezdve a fejlettebb technikákig.

Megismerkedhetsz azokkal az eszközökkel, amelyek nélkülözhetetlenek a látványos pasztell rajzok elkészítéséhez.

Elsajátíthatsz számos technikát, amelyekkel különleges hatásokat érhetsz el rajzaiddal.

Közösen elkészítünk három különböző művet, így a tanfolyam végére már magabiztosan alkalmazhatod az újonnan tanult technikákat.

A videók és a lépésről-lépésre haladás mellett, számos gyakorlati feladat segít begyakorolni és elmélyíteni az ismereteidet.

Megosztunk veled egy exkluzív mérési technikát, amely forradalmasítani fogja a rajzolási stílusodat és gyorsabbá, precízebbé teszi a munkádat.

Legyen szó hobbiról, szenvedélyről, vagy csak a kreativitásod újraélesztéséről, ez a tanfolyam tökéletes választás. Nem csak új készségeket sajátíthatsz el, hanem egy új látásmódot is kaphatsz, ami megmutatja, hogyan hozhatsz létre varázslatos alkotásokat a pasztellekkel.

Csatlakozz hozzánk most, és lépj be ebbe az inspiráló művészeti kalandba!

Meglátod, hogy a pasztell ceruzával való rajzolás nem csak művészet, hanem meditáció és önkifejezés is lehet. Fedezd fel a lehetőségeket, és hozd ki a legtöbbet a kreativitásodból velünk!

nap
óra
perc
mp

Több van benned

Ne hagyd ki!

Online Kreatív Színes Ceruzás Rajztanfolyam

Szeretnéd, ha gyerkőcöd 32 videó alatt mesteri színes rajzokat készítene?

Téged is az alábbi problémák foglalkoztatnak?

Megértjük a kihívásokat és az érzéseket, amelyekkel szembesülsz.
Most megmutatom, hogyanó segítünk neked és gyermekednek a látványos színes ceruzás képek készíítésében!

A gyermeked kreativitásának kulcsa:
Kreatív Színes Ceruzás online rajztanfolyam!

Mi vár rád a Kreatív Színes Ceruzás online rajztanfolyamon?

↓ Nézz bele rajztanfolyamba↓

Mit tartalmaz konkrétan a tanfolyam?

Miben más ez az online színes ceruzás tanfolyam?

Milyen bónuszokat kapsz a tanfolyam mellé?

1. Bónusz

KÖRVONAL

Ha nem szeretnétek a körvonal rajzolással bajlódni, akkor egyszerűen csak kinyomtathatjátok rajzlapra a tukán madár körvonalát és már indulhat is az alkotás.

Ajándék értéke: 1 000 Ft

2. Bónusz

GYAKORLÓ FELADATOK

A tanfolyamhoz különböző nehézségi fokba állított gyakorló feladatokkal is meglepünk.

Ajándék értéke: 5 000 Ft

3. Bónusz

HOGYAN RAJZOLJ TIGRIST SZÍNES CERUZÁVAL

A tanfolyam lépésről lépésre vezeti végig gyermeked egy  élethű színes ceruzás tigris megrajzolásán, miközben megtanulja

  • a tigris elkészítéséhez szükséges színes ceruzás technikákat
  • a szőr rajzolás lépéseit
  • Végül pedig lépésről-lépésre elkészíti a saját tigrisét

3. Ajándék:

KEDVEZMÉNYKÁRTYA

Ajándékba kaptok két művészellátóba is 10-10%-os örökös kedvezménykupont, így ha elfogynak az eszközeid, akkor könnyedén tudsz akár online is újakat rendelni, ráadásul MŰVÉSZHÁZ KEDVEZMÉNNYEL!

Ajándék értéke: felbecsülhetetlen

Mennyibe kerül ez a kreatív rajztanfolyam, amellyel gyermeked tehetségét fejlesztheted?

A rajzprogram teljes ára bónuszokkal együtt

19 540 Ft

Kíváncsi vagy, milyen garanciák várják a gyermeked ezen a kreatív rajztanfolyamon?

Az általunk kínált NYUGALOM GARANCIA és SIKERÉLMÉNY GARANCIA eltávolítja a kockázatot a jelentkezéstől. Ha nem vagy elégedett, vagy ha a gyermekednek nincs sikerélménye a tanult technikák alkalmazásával, csak szólj, és azonnal visszautaljuk a tanfolyam díját. A gyermeked fejlődését és elégedettségét szem előtt tartjuk, így semmit sem kell veszítened!

Mit mondanak a szülők tanfolyamról?

Ki vagyok én és miért bízz bennem?

Doszpod Kata vagyok a Művészház alapítója és 2010 óta tartok gyermek rajztanfolyamokat. Az elmúlt több, mint 10 év során több ezer gyermeket tanítottam meg rajzolni. A rengeteg oktatói tapasztalatnak és a gyerkőcökkel való közös alkotásnak köszönhetően érte el jelenlegi formáját ez az online rajzprogram.

Kívánom, hogy a program segítségével gyermeked is átélje a látványos színes ceruzás alkotás feltöltő és önbizalmat adó erejét.

Várlak benneteket is szeretettel a tanfolyamra.

Gyakran ismételt kérdések:

Mivel ennek a tanfolyamnak a fő témája a színezési technikák, itt nem foglalkozunk az arányos rajzolással. Mivel a tanfolyamhoz ajándékba kapjátok a rajzolandó tukán madár körvonalát, így akár bármilyen más előképzettség nélkül elvégezhető a tanfolyam, azonban érdemes a Szárnyaló KÉPességek online rajztanfolyamot is elvégeznetek mellé, mert ott tanulja meg gyermeked, hogy hogyan rajzoljon meg bármit arányosan, könnyedén.

Az online Kreatív Színes Ceruzás Rajztanfolyam videóit a www.muveszhaz-online.com-on tudjátok majd megnézni  maximálisan saját időbeosztásototokban korlátlan ideig.

A tanfolyam díjának beérkezését követően e-mailen kaptok egy kódot és egy pontos leírást, hogy hogyan tudtok belépni a tanfolyam felületére interneten keresztül, majd itt lépésről-lépésre vezet végig a tanfolyam az izgalmas feladatokon.

Regisztrációt követően két művészellátóba is kaptok kuponokat, amik segítségével 10%-kedvezménnyel tudjátok beszerezni a szükséges eszközöket.

Színesceruza készlet (12 db-os)
Műszaki rajzlap (4 db, legalább 180g-os)
Gyurmaradír
Sima radír
Ceruzavég radír
Csiszolópapír

Blender – színösszemosó
Papírceruza
Fehér zselés toll
Színes papír (kb. 180 g-os)
Aceton

Nem. Az online Kreatív Színes Ceruzás Rajztanfolyam rövidebb blokkokból tevődik össze, s bármikor megállítható és később is folytatható.

Nincs. Miután megkaptátok a jogosultságot a tanfolyamhoz, lejárat nélkül a tiétek. Bármikor megállítható, újraindítható és folytatható.

Igen, a világ bármely részéről meg tudjátok nézni internet segítségével.

A feladatokat 5-25 perces részekre bontottuk, így könnyedén meg tudtok állni bármelyik ponton, ha egyszerre csak kevesebb időtök lenne.

Nem. Az egyedi belépési kódjaid csak a tieid.

Kérlek, keress minket az info@muveszhaz.com elérhetőségen, vagy telefonon (36-70-637-1407) és segítünk. 🙂

Ha bármilyen más kérdésed maradt még volna, keress minket e-mailen, vagy telefonon: info@muveszhaz.com
+36-70-637-1407

Hogyan történik a jelentkezés?

Biztonságos a bankkártyás fizetés?

Napjainkban az interneten történő bankkártyás vásárlás egyre gyakoribb, de vannak, akik ennek ellenére tartanak tőle. Ezért fontos tudnod:

Fontos tudnod, hogy mi eladóként nem látjuk az általad megadott bankkártya adataid.

A megadott bankkártya adataid maximálisan biztonságban vannak. A bankok napi szinten óriási erőfeszítéseket tesznek, hogy adataid biztonságban legyenek.

ONLINE Kreatív Színes Ceruzás Tanfolyam

Kreatív Színes Ceruzás Rajztanfolyam, Kreatív Színes Ceruzás Rajztanfolyam + RAJZCSOMAG

Tanfolyam díja:

19.540 Ft

Foglald le a helyed most!