Színes Kismester ONLINE Program – Ajándék rajzcsomaggal!

10. Szülinapi Akció!

Rendelj most Online rajztanfolyamot és a rajzcsomagot ajándékba kapod!
Görgess az oldal aljára az AKCIÓ részleteiért!

Színes Kismester Program a ceruzától az ecsetig!

↓ Olvass tovább! ↓

Miről szól a Színes Kismester ONLINE Program?

A 10 éves tapasztalaton alapuló, speciálisan gyerekek igényeinek kifejlesztett online program nem csak szuper kikapcsolódást és tartalmas programot nyújt gyermekednek akár a nyárra az otthon töltött hetekre, de elsajátítja a színes ceruza használatán túl, az akvarell ceruza techniáját és az akvarell festés trükkjeit is!

Mit tanul meg gyermeked a Színes Kismester ONLINE Programon?

✅ Színes ceruza használatát

Az online program első lépéseként a színes ceruza használatával ismerkedik meg, mert ez áll leközelebb ahhoz, amivel már eddig is találkozott, így biztos alapokról tud indulni.

Előszőr játékosan megismerkedik gyermeked a színekkel és hogy tudatos használatukkal milyen egyedi hatásokat tud létrehozni.

Majd megtanul különféle technikákkal különféle felületeket létrehozni a papíron. Vége a simán egységesre kiszínezett képeknek, mert innentől izgalmas, látványos hatásokat tud létrehozni, amitől rajza igazán részletgazdaggá, látványossá válik.

Végül pedig lépésről-lépésre rajzolunk meg együtt két alábbi színes ceruzás képeket, hogy teljesen elsajátítsa a kép felépítésének a lépéseit az elejétől a végéig.

✅ Akvarell ceruza trükkjei:

Az akvarell ceruza egy olyan különleges színes ceruza, amit miután megfelelő módon felvittünk a papírra vizes ecsettel átfestve látványos hatásokat tud gyermeked elérni. A táborban 8 különféle akvarell ceruza festési technikát tanul meg, amivel 8 különféle egyedi hatást tud elérni.

Igazán izgalmas felületek és alkotások születik gyermeked kezében, amit nagy büszkeséggel fog majd mutogatni. A technikák elsajátítását követően pedig az alábbi négy képet festi meg lépésről-lépésre az oktatóval.

“Megtanultam, hogy híres festőművészek milyen technikákkal festenek vagy rajzolnak. Az tetszett a legjobban, hogy most már olyan rajzot tudunk készíteni, ami élethűnek látszik.”

✅ Akvarell festés

Miután egy finom átmenettel átnyergeltünk a színes ceruzán keresztül az akvarell ceruzához, már csak egy lépés az akvarell festés. Az akvarell nem más, mint vízfestés, amivel gyermeked az iskolában is találkozhatott.

Az online táborban játékosan elsajátít minden finom trükköt és technikát, amit az akvarell festésről tudnia kell és többé nem lesz számára rejtély, hogy egy-egy akvarell kép miért nem úgy sikerült, ahogy eltervezte.

A technikák elsajátítását követően az alábbi három képet festi meg lépésről-lépésre.

“Olyan technikákat tanultam, amelyekről még nem is hallottam és mindent úgy tudtam lerajzolni, hogy még nekem is tetszett és nagyon jól éreztem magamat.” Lara

Mit tartalmaz gyermeked számára a Színes Kismester Online Program?

✅  99 videót

✅  6+2 napnyi élő tanfolyami anyagot online formában

✅  A színes ceruza, az akvarell ceruza és az akvarell festés technikáit, látványos trükkjeit

✅  9 kép lépésről-lépésre történő megalkotását

✅ Korlátlan számú ismétlést

✅  Örökös hozzáférést

✅  Szuper otthoni programot a nyári szünetre a tábor mentes napokra

Nézz bele a Színes Kismester Program egyik akvarell ceruzás videójába

Mit fejleszt a Színes Kismester Online Program?

✅  Színlátást

✅  Koncentrációt

✅  Kézügyességet

✅ Megfigyelést

Gyakran ismételt kérdések:

❓ Hogyan tudja majd gyermekem megnézni a videókat?

A tanfolyam díjának beérkezését követően e-mailen kaptok egy kódot és egy pontos leírást, hogy hogyan tudtok belépni a tanfolyam felületére interneten keresztül, majd itt lépésről-lépésre vezet végig a tanfolyam az izgalmas feladatokon.

❓ Helyettesíti az online tanfolyam az élő tanfolyamot?

Az online tanfolyamot is épp oly nagy gondoskodással hoztuk létre, mint az élő tanfolyamunkat, hogy gyermeked a lehető legtöbb tudást szerezze és élvezetes legyen a tanulás. Az online tanfolyam előnye, hogy több feladat elvégzésére van lehetőség, azonban az élő tanfolyamon a tanár közvetlen segítsége és a diáktársak bátorító interakciói miatt ajánljuk.

❓ Honnan tudom beszerezni a szükséges rajzeszközöket?

A tanfolyam elején bemutatjuk, hogy milyen rajzeszközökre van szükség, azonban van lehetőséged az online tanfolyamhoz egy komplett rajzcsomagot is rendelni, ami nem csak minden szükséges rajzeszközt tartalmaz, de az összes feladatlapot, rajzolandó képet és kiegészítő segédanyagot is.

❓ Mit rajzolunk a tanfolyamon?

Érdeklődési köréhez igazodva a tanfolyamon főként állatokat fogunk a gyermekeddel rajzolni.

❓ Egyszerre kell megcsinálni minden feladatot?

Nem. A Színes Kismester Program rövidebb blokkokból tevődik össze, s bármikor megállítható és később is folytatható.

❓ Van e időkorlátja a programnak?

Nincs. Miután megkaptátok a jogosultságot a programhoz, örökre a tiétek. Bármikor megállítható, újraindítható és folytatható.

Miért válaszd a Művészházat?

  • A Művészházban 10 éve tartunk speciálisan gyerekek részére kifejlesztett rajztanfolyamokat. Sok éves tapasztalatunknak köszönhető, hogy pontosan tudjuk gyermekednek mire van szüksége. Ezen igényeknek megfelelően alakítottuk ki online tanfolyamainkat is.
  • Piacvezető országos rajziskolaként nem csak több ezer gyermeket oktattunk már élő tanfolyamainkon, de egydülállóan nálunk találsz kifejezetten gyerekek részére forgatott online rajztanfolyamokat.
  • Barátságos és kedves ügyfélszolgálatunk mindig örömmel várja megkereséseteket.
  • Hat féle online és több mint 15 féle további kifejezetten gyermekeknek szóló élő tanfolyam közül tudtok választani, hogy gyermeked tovább fejlődhessen.

Miért érdemes most regisztrálnod?

Szeretnénk, hogy gyermeked otthon is kreatívan tudjon kikapcsolódni, miközben fejlődik. Az ONLINE Színes Kismester Program Csomag keretében most garantáltan kellemes énidőnek adhatja át magát, ugyanakkor élvezheti a Művészház adta törődést, kedvességet és legfőképpen tudást, amelyet élő tanfolyamainkon adunk át számára.

A tanfolyamon nem csupán képek elkészítését nézheti végig. Ennél sokkal többről van szó. A célunk, hogy magát a technikát sajátítsa el, hogy utána képes legyen magától tetszés szerint bármilyen képet megrajzolni.

Nálunk a Művészházban fontos, hogy lépésről-lépésre, fokozatosan tanítsuk meg a technikára. Előszőr a könnyű részekkel kezdünk, majd fokozatosan haladunk a nehezebb technikák felé. Így észrevétlenül sajátítja el a trükköket. Nem kell félnie, hogy nem fog sikerülni. Úgy építettük fel a tanfolyamot, hogy bárki képes legyen azt megcsinálni.

Ráadásul igazodva a gyerekek igényeihez rövid blokkokra osztottuk a tanfolyamot, hogy könnyen abba lehessen hagyni, ha csak napi rövidebb időt tud rászánni. Azonban, ha kedve tartja, akkor akár egész nap is haladhat a videókon.

Miután minden alapot és haladóbb technikai tudást elsajátított mind a három műfajban (színes ceruza, akvarell ceruza, akvarell festés), akkor összesen 9  képen keresztül begyakorolhatja az oktatóval azokat, hogy maximális magabiztosságot kapva utána önállóan is tudjon dolgozni.

10. SZÜLINAPI AKCIÓ!

Rendeld meg most a – Színes Kismester Online Programot és a
RAJZCSOMAGOT AJÁNDÉKBA kapod!

Mit tegyél, hogy bezsebeld az Ajándék rajzcsomagot?

  • Jelentkezz az ONLINE – Színes Kismester Online Programra október 31. éjfélig
  • Utald el a tanfolyam díját november 1. délig

Hogy mennyibe kerül a Színes Kismester Online Program csomag?

Ez szokott a legrosszabb rész lenni, ugye? De most ennek örülni fogsz! 🙂 A teljes színes ceruzás, akvarell ceruzás és akvarell festés technikai tudás és a 9 kép elkészítése most: 59 990 Ft.

Kérd EXTRA KIEGÉSZÍTŐ RAJZCSOMAGUNKAT!

Nem szeretnél a nyomtatással bajlódni és rajzeszközökért rohangálni?

Segítünk!

A Színes Kismester Programhoz lehetőséged van komplett rajzcsomagot rendelni.

A csomag tartalma:

  • Művészházas rajzmappa
  • színes ceruza készlet
  • akvarell ceruza készlet
  • akvarell festék készlet
  • akvarell ecset 1 db
  • akvarell papírok (7 db)
  • rajzlapok
  • színkör
  • gyurmaradír
  • ceruzavég radír
  • papírceruza
  • hegyező
  • feladatlapok
  • referencia képek
  • gyakorló feladatok
  • gyakorló képek

17 990 Ft

100% Sikerélmény garancia:

Élvezze gyermeked a Művészházban felhőtlenül az alkotást, hisz a SIKERÉLMÉNYRE 100% garanciát vállalunk! 🙂 Ha úgy érzi, hogy a tanfolyam nem nyújtott számára sikerélményt, vagy nem elégedett vele, akkor visszafizetjük a tanfolyam díját.

Nem kell mást tenned, csak a vásárlást követő 30 napon belül írásban jelezned számunkra.

Hogyan szerezheted meg ezt az élményt gyermekednek?

  • Töltsd ki az űrlapot az oldal alján!
  • A jelentkezés visszaigazolásával egyidőben kapsz egy díjbekérőt külön levélben.
  • Utald át a díjbekérőben lévő összeget a megadott bankszámlaszámunkra.
  • Amint beérkezik a számlánkra a pénz, megkapod a végszámlát és az online tanfolyamhoz szükséges belépési kódokat.
  • Lépjetek be és már indulhat is az alkotás.

  • Megjegyzés

    A jelentkezést követően azonnal kapsz egy visszaigazolást, amelyben szerepelnek az általad választott tanfolyam részletei és hogy hova utalhatod a tanfolyam díját a hely biztosítása érdekében.

  • gyermek tanfolyam esetén a szülő/gondviselő vezetékneve
  • gyermek tanfolyam esetén a szülő/gondviselő keresztneve
  • Add meg kuponkódodat, ha van.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.

AJÁNDÉK!

Ingyenes Online Rajztanfolyam az alapoktól a portré rajzolásig

Üzenj nekünk!

Ha szeretnél velünk kapcsolatba lépni, kérjük töltsd ki a lent található űrlapot és amint tudunk, válaszolni fogunk!