Több van benned

Kreatív Alkotó Online Csomag

Ez nem egy könnyű időszak. Elég sok a mepgpróbáltatás. Nehéz jókedvűnek és gondtalannak lenni.

Az alkotás és kreativitás segít, hogy a nehéz helyzeteket is pozitívabban tudd átvészelni.

Válassz havi, vagy éves alkotócsomagunk közül és rajzolj, fess korlátlanul.

Részletekért kattints ide!

Kapcsold ki a rossz hír rádiót, válts az esztétika hullámhosszára!

Fantasztikus lehetőség. A technikák szuper bemutatása bátorított, hogy végre belefogjak a karácsonyi ajándékaim kipróbálásába. Bátorító, lelkesítő volt. Folytatni, gyakorolni fogom az itt tanultakat. Köszönet ezért a nehéz időszak túléléshez ajándékozott lehetőségért. Nagyi, unoka, vő együtt próbálkozott, három generációs családi program volt.

Neked is problémát okoz?

  • Jókedvű maradj a mostani helyzetben
  • Igazán kikapcsolódj és feltöltődj
  • A technikák és eszközök ismeretének hiánya
  • Az arányérzék
  • Nem tudod, hogy állj neki az alkotásnak
  • Az elképzelt és lerajzolt dolog nem fedi egymást
  • Színkeverés

Fejlődj tovább otthonról kényelmesen az ONLINE Kreatív Alkotó Csomaggal.

Férj hozzá Te is az ÖSSZES ONLINE TANFOLYAMUNKHOZ!

Nézz bele:

"Nagyszerű Csapat vagytok, még nézni is jó volt! Annyira élveztem, hogy Ti is élvezitek, amit csináltok. Így tényleg egyszerűnek tűnik. KÖSZI"

Alkoss szabadon!

0
ONLINE TANFOLYAMI RÉSZTVEVŐ
0
VIDEÓ
0
ÓRA ANYAG
0
ONLINE TANFOLYAM

Mit tartalmaz az ONLINE Kreatív Alkotó Csomag?

✅     Több mint 470 videót
✅     21 ONLINE tanfolyamot
✅     16 technikát
✅      Teljes hozzáférést a Művészház összes online rajz és festő videóihoz 15+1 technikában:

  • Grafit technika:
    • Portré rajzolás alapok
    • Haj rajzolás
    • Portré rajzolás realisztikusan
    • Vonalkázós árnyékolás
  • Zentangle technika
  • Firkarajz technika
  • Pontozós technika
  • Toll rajz technika
  • Manga rajz
  • Színes ceruza:
    • Portré rajzolás színes ceruzával
    • Haj rajzolás színes ceruzával
  • Pasztell technika:
    • pasztell ceruza
    • pasztell kréta
  • Akvarell technika:
    • akvarell ceruza
    • akvarell festés
  • Akrill technika

✅     Letölthető feladatlapokat, referenciaképeket és gyakorló feladatgyűjteményeket
     10 év oktatási tapasztalatot
✅     4 oktató szakmai tudását

✅Az egy éves csomaggal automatikusan hozzáférést kapsz minden előfizetésed ideje alatt megjelenő új online tanfolyamunkra
✅   10% kedvezményt kapsz 2 országos művészellátóba
✅   Tagság a zárt Művészház Facebook VIP alkotó közösségünkbe

Ez egy garantáltan vírusmentes és biztonságos, kreatív szabadidős program, ahol kikapcsolódhatsz és szabadon alkothatsz akár egyedül, akár csemetéddel együtt haladva.

"Igazán jó kikapcsolódás volt!Köszönöm szépen, hogy a részese lehettem! Gratulálok a profi oktatók munkájához!"

Mi az a 21 online rajztanfolyam?

Felnőtt online tanfolyamok:

Különlegességek:

  • Golyóstoll rajz workshop
  • 5+1 rajztechnika
    • realisztikus rajzolás
    • vonalkázós árnyékolás
    • firkarajz
    • zentangele
    • pontozós technika
    • színező készítés
  • Manga rajzolás
    • Manga portré
    • Manga képregény készítés

Grafitos portré rajzolás:

  • Jobb agyféltekés rajztanfolyam
  • Haj rajzolás worshop grafittal
  • Online portrék mestere EXTRA
Színes ceruzás rajzolás:
  • Hogyan rajzolj tigrist lépésről-lépésre
  • Színes Ceruzás Portré Rajzolás
  • Haj rajzolás workshop színes ceruzával

Pasztell technika:

  •  Pasztell ceruza
  • Pasztell kréta

Festés technia:

  • Akvarell ceruza technika
  • Akvarell festés technika
  • Akrill festés: Afremov ragyogás
  • Akrill festés: Téli táj

Gyerek online tanfolyamok:

Grafitos rajztanfolyamok:

  • Jobb agyféltekés rajz I.
  • Jobb agyféltekés rajz II.

Színes ceruzás tanfolyamok:

  • Hogyan rajzolj tigrist színes ceruzás tanfolyam
  • Komplett színes ceruzás tanfolyam

Festés technika:

Kapcsolódj ki kreatívan otthonról és ismerd meg az önkifejezés

"Csak" a bátorság és a technika hiányzott. De most már alakul a lendületet is megadtátok hozzá. 11 éves unokám rajztagozatra jár. Ő most a grafitba és mangába szeretett bele. Vejem külön téma. Ő meg újra alkotni kezdett, mert kicsit megfeledkezett róla, milyen flow érzést kaphat.

Miért érdemes a KREATÍV ALKOTÓ CSOMAGOT válaszanod?

A KREATÍV ALKOTÓCSOMAG keretében:

  • az online tanfolyamok eredeti árának töredékért csinálatod végig a tanfolyamokat
  • 21 online tanfolyamhoz fogsz hozzáférni
  • 15+1 technikát fogsz megtanulni
  • sokkal gyorsabban fogsz fejlődni
  • a videók alatt kikapcsolódhatsz, alkothatsz, feltöltődhetsz

Kérj hozzá Alkotó RAJZCSOMAGOT!

Nem szeretnél a nyomtatással bajlódni és eszközökért rohangálni?

Kérd az Online Kreatív Alkotócsomaghoz tartozó

Mit tartalmaz az eszközcsomag?

Az ONLINE KREATÍV ALKOTÓCSOMAGHOZ tartozó eszközcsomag 88 400 Ft értékben tartalmaz rajz, színesceruza, akvarell ceruza, akvarell festés, pasztell ceruza, pasztellkréta és golyóstoll eszközöket.

Az eszközcsomagban megtalálod mind a 12 rajzeszközöket tartalmazó online tanfolyamunk kellékét.

Nem hiszed, hogy képes vagy szépet alkotni?

Ne aggódj. Több mint 10 éves oktatói tapasztalatunk segít téged az úton. A tanfolyamokat úgy építettük fel, hogy szépen lépésről-lépésre tudj haladni a fejlődésben és nehézségi fokról, nehézségi fokra lesznek alkotásaid egyre szebbek.

Nincs elég időd?

A tanfolyamokat úgy alakítottuk ki, hogy rövidebb egységekre bontottuk, hogy bármikor félbeszakíthasd, ha csak rövidebb időd van egyszerre alkotni.

Miért a Művészházat válaszd?

✅   nekünk nem munkánk, hanem küldetésünk van: “Megmutatni minél több embernek a művészeteken keresztül, hogy valójában sokkal többre képes, mint azt valaha gondolta volna magáról.”

✅  10 éves tapasztalatunk biztosítja a kiváló szakmai tudásunk

✅  több mint 24 000-en szavaztak már nekünk bizalmat országszerte

  magas minőségű, hozzáértő élményt kapsz✅

✅  oktatóink minden héten rendszeresen képzik magukat, hogy még tökéletesebb tanfolyamot tartsanak számodra

✅  nálunk elsődleges a családias, barátságos hangulat

✅  sokak által dicsért egyedi oktatási stílusunk és tanmenetünk biztosítja számodra, hogy a lehető legkönnyebben elsajátítsd a rajzolás képességét

✅  Itt azt kapod, amire valóban szükséged van. Nálunk tudatosan felépített, konkrét gyakorlati tudást szerzel, mindenféle hókuszpókusz és ezoterikus megoldások nélkül

0
0
ÉV TAPASZTALATA

GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK:

Az online élményprogramokhoz a jogosultságot a díj átutalását követő első munkanapon fogod e-mailen megkapni.

Az ONLINE KREATÍV ALKOTÓCSOMAG KERETÉBEN egy évig bármelyik online tanfolyamunkhoz korlátlanul hozzáférsz.

A videókat egy külön weboldalon tudod megnézni.

A weboldalra a csomag díjának beérkezését követően e-mailen kapsz egy kódot és egy pontos leírást, hogy hogyan tudsz belépni a tanfolyam felületére interneten keresztül.

Nem. A tanfolyam több részből tevődik össze, bármikor megállíthatod és később is folytathatod.

Attól függően, hogy az 1 hónapos, vagy az 1 éves tagságot választod, annak megfelelően fogsz hozzáférni korlátlanul a videókhoz.

Ha az egy hónapot választod, akkor egy hónapig fogsz korlátlanul hozzáférni az összes tanfolyamhoz.

Ha az egy éves csomagot választottad, akkor egy évig fogsz hozzáférni minden online tanfolyamhoz.

FIGYELEM: Egy éves csomag esetén minden egy év alatt kijövő új onlie tanfolyamunkhoz is hozzá fogsz férni az előfizetésed alatt.

A korábban (ezen programon kívül) megvásárolt online tanfolyamaid továbbra is lejárat nélküliek lesznek, tehát az 1 év letelte után is azokhoz ugyanúgy hozzá fogsz férni.

A jogosultság csak a külön egy éves előfizetésben vásároltr fog lejárni egy év múlva.

Például:

Ha te már megvetted korábban tőlünk az Online Jobb agyféltekés rajztanfolyamot és most kéred az alkotócsomagot, akkor minden online tanfolyamhoz hozzáférést fogsz kapni egy évig, az egy év alatt újonnan megjelenő tanfolyamokhoz is. Az egy év letelte után már csak az Online Jobb Agyféltekés rajztanfolyamhoz fogsz hozzáférni a többihez elveszíted a belépési lehetőséget.

 Nincs. A tanfolyamot internet segítségével a világ bármely részéről elvégezheted.

Nem. A tanfolyamot úgy állítottuk össze, hogy akár rajtudás nélkül is könnyedén elvégezhető, szórakoztató és kikapcsoló legyen.

Online
Kreatív Alkotó
Csomag
grafittól az ecsetig

1 HAVI TAGSÁG
49 940 Ft
  • Több mint 470 videó
  • 21 Online tanfolyam
  • 15+1 Kreatív technika
  • Letölthető feladatlapok
  • Gyakorló feladatok
  • 10% kedvezmény két művészboltba
  • Művészház VIP Zárt Facebook csoport tagság

Online
Csomag

1 ÉVES TAGSÁG
12 498 Ft/hó
Ft 599 280
149 980 Ft
  • Hozzáférés minden új, előfizetés alatt kiadott online tanfolyamhoz
- 75%

Online
Kreatív
Alkotó
Csomag
ESZKÖZCSOMAGGAL

Ft687 680
229 960 Ft
  • ESZKÖZCSOMAG a csomaggal is rendelhető tanfolyamokhoz
- 67%

Online Rajz- és festőtanfolyamok
GIGA AKCIÓVAL!

Válaszd ki az egyéniségedhez illőt

ÖRÖKÖS HOZZÁFÉRÉS, KORLÁTLAN ISMÉTLÉS, SIKERGARANCIA

Válaszd ki

Rendeld meg – fizesd ki

Bontsd ki a csomagot

Lépj be

Alkoss

Garancia

Élvezd felhőtlenül a Művészházban az online alkotást, hisz a SIKERÉLMÉNYRE 100% garanciát vállalunk! Ha úgy érzed, hogy a tanfolyam nem nyújtott számodra sikerélményt, vagy nem vagy elégedett vele, akkor visszafizetjük a tanfolyam díját.

Nem kell mást tenned, csak a vásárlást követő 30 napon belül írásban jelezned számunkra.

ONLINE Kreatív Alkotó Csomag

ONLINE Kreatív Alkotó Csomag 1 Napi tagság, ONLINE Kreatív Alkotó Csomag 1 Havi tagság, ONLINE Kreatív Alkotó Csomag Éves tagság, ONLINE Kreatív Alkotó Csomag Éves tagság ESZKÖZCSOMAGGAL

Tanfolyam díja:

49.940 Ft-tól

Foglald le a helyed most!

Törlés

VÁRJ!

Az ingyenes RAJZ TIPPJEIDET itt ne felejtsd!

Napi Rajz tippek a kávéd mellé!

Írd be a neved, e-mail címed, és kapcsolódj ki alkotással!

Bezárás