EZZEL KEZD! – Gyermek jobb agyféltekés rajztanfolyam I.

Kreatív fejlődés szórakozva!

A legszuperebb program hétvégére!!!!

“Minden gyermek művész. A probléma az, hogyan maradjunk művészek amikor egyszer felnövünk.” Picasso

Miről szól ez a tanfolyam?

Ezt a két napos Jobb agyféltekés gyermek rajz I. tanfolyamot speciálisan 9-13 éves gyerekek számára dolgoztuk ki 8 éves tapasztalat alapján. A cél a gyermek rajztudásának fejlesztése, játékos, szórakoztató feladatok segítségével.

Sorra vesszük azokat a rajzolási technikákat, amelyekkel a korábbi nagy művészek tanultak meg rajzolni. Ezekkel a könnyen elsajátítható új technikákkal gyorsan fog gyermeked sikerélményt szerezni.

“Nagyon boldog vagyok, mert soha sem gondoltam volna, hogy ilyeneket tudok rajzolni! Ez alatt a 2 nap alatt többet fejlődtem, mint születésem óta. Nagyon köszönöm!!!” Horváth Luca

Mit hoz gyermeked életébe a Jobb agyféltekés rajz I. tanfolyam?

  • Fejlődik a rajztudása
  • Óriási sikerélményre tesz szert
  • Egy feledhetetlen élménnyel távozik
  • Új rajzolási technikákat tanul
  • Nő az önbizalma
  • Javul a koncentrációja

Kit várunk a tanfolyamra?

  • Azt a 9-13 gyermeket, aki:
  • Szeret rajzolni
  • Szeretne tovább fejlődni
  • Sikerélményre,
  • Nagyobb önbizalomra vágyik.

Gyakran ismételt kérdések:

Milyen rajzeszközöket hozzunk magunkkal a tanfolyamra?

A tanfolyamra semmilyen rajzeszközt nem szükséges hoznotok, mert gyermeked ajándékba kap egy teljesen felszerelt, jó minőségű eszközökkel teli rajzcsomagot, ami bőségesen elegendő nem csak a tanfolyamon készült képek elkészítésére, de a tanfolyam utáni otthoni rajzolásra is.

Hogy tudom gyermekem részére biztosítani az étkezést?

A Művészházban egy teljesen felszerelt konyha áll rendelkezésre, ahol a gyerekek elfogyaszthatják az otthonról hozott ennivalókat, de van lehetőség reggelente étteremből rendelni is, így délre frissen szállítják ki gyermekednek az ebédet. Oktatóink teljes segítséget nyújtanak gyermeked megebédeltetésében. A megrendelt étel árát nem tartalmazza a tanfolyam díja.

Miért válassz minket?

  • A Művészház gyermek tanfolyamai 8 év tapasztalata alapján lettek kialakítva kifejezetten 9-13 éves gyerekek számára.
  • Mivel tudjuk, hogy a szülőknek fontos a jó időpont, ezért a gyakran induló képzéseink bőséges kínálatból nyújtanak választási lehetőséget.
  • Nálunk nem csak a program van a gyerekek számára kialakítva, de külön az ő igényeiknek berendezett teremmel várjuk az alkotni vágyókat.
  • A Lehel téren elhelyezkedő helyszínünk könnyen megközelíthető a város számos pontjáról.
  • Barátságos és kedves ügyfélszolgálatunk mindig örömmel várja megkereséseteket.
  • Közel 15 féle további kifejezetten gyermekeknek szóló tanfolyam közül tudtok választani, ha szeretnétek tovább fejlődni.
  • Gyakorlott oktatóink kifejezetten gyermekek képzésére vannak szakosodva.

” Ez volt a legjobb két nap az életemben és nagyon tetszett az, hogy az első napi rajzomhoz képest a második napi még jobb volt. Összességében mindenkinek ajánlom ezt az élményt. És akárki eddig az osztály legrosszabb rajzolója volt az ha ezt a két szuper napot végigcsinálja akár még az osztály legjobb rajzolója is lehet.

És hogy ha nem csak 1-5 pontra lehetne értékelni a tanfolyamot, hanem például 0-végtelenig, akkor a végtelent választanám. Biztos, hogy fogok jönni a Rajz II-re. Köszönöm ezt az élményt a tanáromnak: Katának.” O. Botond

Extrák, amikkel még meglepünk:

  • A feledhetetlen sikerélményen és a rajzcsomagon túl még meglepjük gyermeked:
  • Az elvégzett feladatokért kapott jutalom ajándékokkal
  • Örökös 10%-os ajándékkártyát kaptok a Panton Művészboltba, hogy még könnyebben tudjátok pótolni az elkopott rajzeszközöket.

6 ok, amiért érdemes elhoznod gyermeked:

  • Szuperul fogja magát érezni
  • Fejlődik gyermeked képessége
  • Óriási sikerélményben lesz része

Eredmények szülők nézőpontjából:

9 éves Lorin anyukájának beszámolója:

“Ez a látásmód, ez a fajta figyelem, a finom részletekre, árnyalatokra való összepontosítás azt is eredményezte, hogy a tanulásban is “stílust” váltott. Szerencsére szeret tanulni, első osztályban is, félévkor is kitűnő tanuló volt, könnyen tanul verseket.

Azonban most valahogy máshogy tanul.

Az olvasottakban felfedez olyan részleteket is, amiken korábban átsiklott. Összességében “rendezettebb” lett világa, de mégsem az a kényszeres “rend” van a fejlében.

Mivel “csak” 9 éves, nem hiszem, hogy ez tudatos lenne, főleg, hogy nem fokozatosan alakult ki, hanem a tanfolyamok után érezhető volt a változás.”

8 éves Hanna anyukájának beszámolója a gyermek tanfolyamról:

“Szemmel látható volt a fejlődése. Megtanultak satírozni, árnyékolni, kiemelni és a kész rajzok láttán azt mondtam, ez valami csoda, érdekes, hogy ha becsapjuk az agyunkat ilyen mesteri művek kerülhetnek ki azoknak a keze alól is, akik egyébként nem rajzolnak átlagon felülien.”

Ajándék

A tanfolyam mellé most gyermeked INGYENES belépőt kap, 1 alkalomra a Művészkuckóba, ahol heti rendszerességgel, 2 órában rajzolhat, továbbfejlődhet, újabb és újabb technikákat tanulhat.

Hogyan tudok jelentkezni?

Nem kell mást tenned, csak kiválasztanod a lent található időpontok közül a számotokra legjobb időpontot és kitölteni a jelentkezési lapot. Várunk sok szeretettel Benneteket!

  • Megjegyzés

    A jelentkezést követően azonnal kapsz egy visszaigazolást, amelyben szerepelnek az általad választott tanfolyam részletei és hogy hova utalhatod a tanfolyam díját a hely biztosítása érdekében.

  • A csomagkedvezményeket ide kattintva tekintheti meg.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.

Kapcsolódó képgalériánk

AJÁNDÉK!

Most 13 részes oktató sorozatunk keretein belül sok tudást szerezhetsz a színek világáról

Üzenj nekünk!

Ha szeretnél velünk kapcsolatba lépni, kérjük töltsd ki a lent található űrlapot és amint tudunk, válaszolni fogunk!