Élőből rajzolás alapok Workshop

Te már jártál nálunk a Jobb agyféltekés rajztanfolyamon, ahol megtanultad az élőből rajzolás alapjait. Most eljött az ideje, hogy ezt magasabb szintre emeld a tudásod.

Kérésetekre létrehoztuk az Élőből rajzolás alapok workshopot, ahol megtanulod és begyakorlod, hogyan rajzolj előtted lévő fizikai tárgyakat.

↓ Olvass tovább! ↓

Mi az élőből rajzolás tanfolyam?

 Az élőből rajzolás nem más, mint amikor az előtted lévő tárgyat veted papírra. Itt már fellépünk a rajzolás második szintjére, amikor már nem képről, hanem élőből rajzolunk.

Ezen a tanfolyamon új képességek elsajátítását vesszük elő, amely segít lerajzolni az előttünk lévő színes, 3 dimenziós tárgyakat a grafit segítségével két dimenziósra.

Az élőből rajzolásnak is megvannak a maga fortélyai, amikbe lépésről-lépésre vezetünk be az elméleten és gyakorlaton keresztül.

Miért hasznos az élőből rajzolás tanfolyam?

A tanfolyamon megnézzük, hogyan tudsz élőből rajzolni anélkül, hogy éveket kellene ülnöd az iskolapadban.

Igazán hasznos tud lenni, ha szeretnél élőből rajzolni akár csendéletet, akár tájképet vagy mást.

élőből rajzolás

Ha esetleg iskolához, egyéb tanulmányokhoz vagy munkához kell, akkor is egy kitűnő alapot tud adni ez a tanfolyam.

Mit tanulunk?

Az élőből rajzolást lépésről-lépésre vesszük az elejétől, hogy bárhol is tartasz, könnyen menjen. 🙂

Amiket megtanulsz:

  • a régi nagy művészek technikáit,
  • milyen trükköket alkalmaztak, hogy a papírjukra kerülő kép valóságos legyen, valóban térben legyen, élethűen kövesse a perspektívát.
  • Megtanuljuk azokat a jobb agyféltekés technikákat, amelyek segítségével az élőből rajzolás leegyszerűsödik.
  • Élőből rajzolás alapjai, elméleti tudnivalói
  • Tárgy megrajzolása élőből gyakorlatban
  • Tárgy megrajzolása élőből, haladóbb módszerrel
  • Megtanulod, hogyan lásd és rajzold meg a színes képet fekete-fehéren
  • Megnézed, hogyan lásd az élő képet síknak és rajzold a lapodra

A múlt kudarcai?

Tudom, az iskolában sok kudarc érhetett a sok-sok alma, iskolaudvar, váza, rongy, kocka vagy hasonlók rajzolásból.

Aggódva néztük az előttünk tornyosuló feladatot, hogy akkor most ennek hogyan álljunk neki. Lehet, hogy szerencséd volt és jól sikerült, de lehet, hogy azok közé tartozol, akik kétségbeesetten nézték a feladatot, kudarcként élték meg és talán valamelyik családtaggal csináltatták meg a képet reménykedve a jobb jegyben.

Ennek azonban nem kell így lennie!

A múlt kudarcai most helyrebillenthetőek. Mint azt a jobb agyféltekés rajztanfolyamon megtapasztaltad igenis van technikája a rajzolásnak, csak ismerni kell azt!

Ezen a workshopon az élőből rajzolással, a rajzolás második szintjével fogunk egy kicsit jobban megismerkedni!

Mi vár rád a tanfolyamon?

  • Felkészült, tapasztalt oktató
  • Türelmes, segítőkész hozzáállás
  • Jó hangulat
  • Nyugodt, kellemes légkör
  • Barátságos, vidám fogadtatás
  • Érdekes feladatok
  • Egyszerű, könnyen követhető technikák
  • Gyakorlatias feladatok
  • Személyre szabott tippek, tanácsok
  • Támogató, bátorító környezet

Kit várok az élőből rajzolás alapok workshopra?

  • Aki elmúlt 13 éves és szeretne fejlődni az élőből rajzolásban is
  • Aki elvégezte a Jobb agyféltekés rajztanfolyamot
  • Aki szeretne élőből is szép képeket rajzolni
  • Aki fejleszteni szeretné önmagát és rajztudását
  • Aki szeretné megtudni, mik azok a technikák, amivel élőből is szép képet tud rajzolni
  • Akinek volt pár kudarca az iskolában az élőből rajzlással kapcsolatban
  • Aki a Jobb agyféltekés rajztanfolyam után újabb, haladóbb technikákkal szeretne rajzolni
  • Akinek otthon nincs ideje rajzolni, mert az élet folyton közbeszól
  • Aki igazán szép képpel szeretné elkápráztatni barátait, családját.

Miért hallgass ránk?

A Művészház 9 éve foglalkozunk felnőtt és gyermek rajzoktatással és több mint 17 000-en vettek már részt tanfolyamainkon. Oktatóink tapasztaltak és folyamatosan képződnek, hogy a kurzusokon a lehető legtökéletesebb és legteljesebb tudást tudják átadni.

Diákjaink többsége a nálunk készült rajzok magas színvonala, az oktatás széleskörű alapossága és tanfolyamaink barátságos légköre miatt választanak bennünk.

Íme pár vélemény:

“Nagyon jó tapasztalataim vannak a korábbi tanfolyam elvégzéséről. Szeretnék ide jönni és fejlődni.” M. Nikoletta

“A jobb agyféltekés tanfolyamot máshol végeztem. Annak a tanfolyamnak a kivitelezése csapnivaló volt. Itt a Művészházban profi a szervezés, az oktatás és maga a helyszín is.” S. Kinga

Kinek NEM való az élőből rajzolás alapok workshop?

  • Aki kifejezetten utál rajzolni
  • Aki nem szeretne fejlődni
  • Aki már gyakorlott élőből rajzoló, ugyanis ez egy alapozó tanfolyam
  • Aki nem tud magára 3 óra énidőt szánni

A 7 legfőbb ok, amiért érdemes eljönnöd:

  • Öröm és sikerélmény vár rád
  • Nő a rajztudásod
  • Új technikákat tanulhatsz
  • Fejlődsz
  • Kiapcsolódsz
  • Otthon nem tudsz olyan gyorsan fejlődni, mint a kurzuson szakértő segítséggel
  • Nem egyedül kell rájönnöd a rajzolás mikéntjére, hanem képzett oktatónk kiemelt figyelemmel segíti a kezed!

Meddig tart a workshop?

A workshop két egymást követő nap 2×3 óra.

November 25. 17:30-20:30-ig

és

November 26. 17:30-20:30-ig

Szükséges eszközök:

Hozd el kérlek a tanfolyamon kapott eszközeidet.

100% Sikerélmény garancia:

Élvezd a Művészházban felhőtlenül az alkotást, hisz a SIKERÉLMÉNYRE 100% garanciát vállalunk! 🙂 Ha úgy érzed a tanfolyam nem nyújtott számodra sikerélményt visszafizetjük a tanfolyam díját, vagy egy másik alkalommal megismételheted díjmentesen választásod szerint!

Nem kell mást tenned, csak a tanfolyamot követő 3 napon belül írásban jelezned számunkra.

Hogyan szerezheted meg ezt az élményt?

✅ Töltsd ki az űrlapot az oldal alján!
✅ A jelentkezés visszaigazolásával egyidőben kapsz egy díjbekérőt külön levélben.
Utald át a díjbekérőben lévő összeget a megadott bankszámlaszámunkra.
Amint beérkezik a számlánkra a pénz, megkapod a végszámlát és lefoglalásra kerül számodra a hely.
✅ A tanfolyam előtt 5-10 nappal küldünk egy részletes tájékoztatót.

  • Megjegyzés

    A jelentkezést követően azonnal kapsz egy visszaigazolást, amelyben szerepelnek az általad választott tanfolyam részletei és hogy hova utalhatod a tanfolyam díját a hely biztosítása érdekében.

  • gyermek tanfolyam esetén a szülő/gondviselő vezetékneve
  • gyermek tanfolyam esetén a szülő/gondviselő keresztneve
    • Add meg kuponkódodat, ha van.
    • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.

    AJÁNDÉK!

    Ingyenes Online Rajztanfolyam az alapoktól a portré rajzolásig

    Üzenj nekünk!

    Ha szeretnél velünk kapcsolatba lépni, kérjük töltsd ki a lent található űrlapot és amint tudunk, válaszolni fogunk!