ÚJ- Akvarell festés kezdőknek

Nagyon sokan kértétek: – Most megérkezett: Akvarell festés

Mit hoz az életedbe:

  • az alkotás örömét egy izgalmas, könnyed eszközzel,
  • önbizalmat,
  • sikerélményt,
  • újabb rajztechnikákat,
  • fejlődést,
  • elégedettséget,
  • kikapcsolódást!

Mit fogunk tanulni?

  • Az akvarell festés technika alapjainak elsajátítását követően
  • a tájkép festés elemein megyünk végig, hogy szabadon alkothass könnyed, légies és látványos tájképeket.
  • Tehát az alapok összefoglalása után indulhat a kreatív szárnypróbálgatás! 🙂

Következő alkalommal, ilyen csodás tájképeket festhetsz Te is!

Forrás: Pinterest

Mire számíthatsz a tanfolyamon?

  • Szakmailag képzett, felkészült oktatóra
  • Jó hangulatra
  • Nyugodt, kellemes légkörre
  • Barátságos, vidám fogadtatásra
  • Türelmes, segítőkész hozzáállásra
  • Érdekes témákra
  • Egyszerű, könnyen követhető technikákra
  • Kreativitásra
  • Gyakorlatias feladatokra
  • Kis csoportra

Kiket várok a tanfolyamra?

  • Akik szeretnének tovább fejlődni
  • érdeklődnek a könnyed, látványos akvarell festés iránt
  • Új tehnikákra vágynak
  • Szeretnék színesben is kipróbálni magukat
  • Újra egy kis kikapcsoódásra vágynak
  • újra inspirálódnának

Miért hallgass ránk?

A Művészház 8 éve foglalkozik felnőtt és gyermek rajzoktatással és több mint 9000-en vettek már részt tanfolyamainkon. Oktatóink tapasztaltak és folyamatosan képződnek, hogy a kurzusokon a lehető legtökéletesebb és legteljesebb körű tudást tudják átadni.

Diákjaink többsége a nálunk készült rajzok magas színvonala, az oktatás széleskörű alapossága és tanfolyamaink barátságos, vidám és türelmes légköre miatt választanak bennünk.

“Nagyon jó tapasztalataim vannak a korábbi tanfolyam elvégzéséről. Szeretek ide jönni és fejlődni.” M. Nikoletta

Kinek NEM való az Akvarell festés tanfolyam?

  • Aki nem szereti a színeket,
  • Aki kifejezetten utál festeni,
  • Aki nem szeretne tovább fejlődni és újabb technikákat megtanulni,
  • Akinek nincs szüksége kikapcsolódásra,
  • Aki nem akar magára ÉnIdőt szánni,

A 8 legfőbb ok, amiért érdemes eljönnöd:

  • Tapasztalt és szakképzett oktatótól tanulhatod meg az akvarell festés trükkjeit.
  • Talán évek óta halogatod, hogy végre kipróbáld az akvarell festést, de most az akvarell festés tanfolyamon újra magaddal tölthetsz egy kis ÉnIdőt!
  • Kis csoportban tanulhatsz.
  • Nyugodt, kellemes hangulatban pihenheted ki a hétköznap fáradalmait.
  • Türelmes oktató segít át az esetleges nehézségeken.
  • Otthon nem tudsz olyan gyorsan fejlődni, mint a kurzuson szakértő, bátorító segítséggel.
  • Nem egyedül kell rájönnöd a festés mikéntjére.
  • Egyszerű, könnyen követhető technikák elsajátítását követően szabadon bontakoztathatod szárnyaid.

Neked is jár a kikapcsolódás!

Ezért alkottuk meg az Akvarell festés kurzust, ahol lubickolhatsz nem csak a festésben, de pozitív energiákban és a feltöltődésben is.

Egy nap, amikor nincs más csak Te és az alkotás!

Gyere el és

  • érezd a festék illatát,
  • halld a papír sercegését és
  • lásd a kezeid közül kikerülő színpompás festmény mesés látványát!
  • Váltsd valóra a régi álmod!

Sikerélmény, boldogság, öröm és elégedettség Neked!

Az akvarell festés tanfolyam helyszíne: 1062 Bp. Lehel utca 5.
Szükséges eszközök: Mindent mi biztosítunk számodra
Az akvarell festés tanfolyam díja:

13 990 Ft – 1 napos alkotás – február 9.

24 990 Ft – 2 napos, márciustól

  • Megjegyzés

    A jelentkezést követően azonnal kapsz egy visszaigazolást, amelyben szerepelnek az általad választott tanfolyam részletei és hogy hova utalhatod a tanfolyam díját a hely biztosítása érdekében.

  • A csomagkedvezményeket ide kattintva tekintheti meg.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.

AJÁNDÉK!

Most 13 részes oktató sorozatunk keretein belül sok tudást szerezhetsz a színek világáról

Üzenj nekünk!

Ha szeretnél velünk kapcsolatba lépni, kérjük töltsd ki a lent található űrlapot és amint tudunk, válaszolni fogunk!